Category: Та-Бу

Искрена исповед на маж: Незнам за вашите, но мојата жена сака да го правиме ова постојано!

Исповед за семеjните мажи. Девојка ми сака да ја викам мамичка, а таа мене бебенце, ми купи дури и цуцла. На социјалната мрежа, едно момче раскажа нешто невидено, девојка ми ме третира како...

ИСПОВЕД НА ДАРКО: Ќе умрам од срам, имав односи со мајката на најдобар другар

Дојдов сам до станот на најдобриот другар да оставам ќеса со поклони за неговата мајка и сестра кои ги прати преку мене. Во Белград живееме и студираме последните три месеци и секој...

Спијам со свекорот – Обајцата знаеме дека не треба, но не можеме да престанеме… сопругот за малку ќе не фатеше

Деидре Сандерс, која им дава совети на читателите на порталот „The Sun“, била контактирана од жена со интимна исповед, а ние ви ја пренесуваме во целост: Имам необичен однос со свекорот. Обајцата знаеме...

“Жени и девојки, бегајте од скржави мажи, тоа е вистинска болест: Ми се има случено на келнерот да му речам…”

Ниту една жена која се држи до себсе и која е способна да се грижи за себе, нема да бара ништо од мажот, па дури ни да очекува, да на неа троши...

Исповед на девојка од Македонија: Како за само неколку месеци во пандемијата заработив 20.000 евра

За време на летото ширум светот поради зголемниот обем на работа студенти, средношколци работат во познатите туристиччки места и голем дел од нив обезбедуваат финансиски средства за нивното школување. Поради короната годинава...

Спиев со твоето момче: Комшиката и оставила порака на колата, и уште 2 совети

Сликата од пораката стана вирална на Инстаграм. Кој би рекол дека луѓето оставаат вакви приватни пораки на автомобилите? Една жена останала во чудо откако добила рачно напишана порака на прозорецот од својот автомобил....

“Бремената сопруга си ја исфрлив од дома”: Поради она што го направила таа, сите го бранат нејзиниот сопруг и му велат “Разведи се од...

Досега веруваме дека вакво сценарио се случува само во шпанските серии. Кога станува збор за љубовни односи, секој пар има некои свој план како го замислува семејството и иднината, а тоа често се...

Исповед на девојка за придружба: Ова е услугата која ние најмногу ја наплаќаме, таа може да чини и неколку илјади евра

Слушнете ја нивната приказна. Девојките за придружба имаат повеќе тарифи во зависност од видот на услугата.Документарецот за нив од Невада открива дека не секогаш с*к*от чини најмногу. Во нивната професија верувале или не најмногу...

Follow us

21,986FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

Instagram

Most Popular

Сама славеше роденден во ресторан, доживеа големо изненадување пред да ги издува свеќите (ВИДЕО)

И кога ќе помислите дека сте сами во светот, брзо ќе сфатите дека секогаш има некој да ви пружи рака Видео од роденденска забава од...

Билка која ја нарекуваат вистинско чудо, а никој не ја забележува

Тушт е горчлива и солена билка која често се користи во медитеранската и индиската кујна. Половина шолја тушт содржи повеќе од 1.000 IUs витамин...

Искрено писмо до љубовницата на сопругот која ми го растури бракот

Една изневерена жена одлучила да напише искрено писмо до жената која го растурила нејзиниот брак. Прво: Ти благодарам! Неколку месеци сакам да напишам писмо до љубовницата...
error: Содржината е заклучена!