Admin

Advertisment

Се развеле кога тој имал 99, а таа 96 години, причината го шокираше светот, зарем се уште мислат на тоа?

Постојат случаеви какви никогаш порано не постоеле, да луѓе постари и од 80 години бараат развод за да можат да започнат нов живот. Во поголемиот број случаеви, развод бараат жените, вели Џани...

Српска свадба од пеколот! Невестата сака да се разведе поради она што го направил кумот на нејзината венчавка

Исповед на млада невеста од Србија која го потресе Балканот. Исповед на една невеста од Крушевац, тврди дека нејзиниот кум и ја уништил венчавката. Нејзината изјава ја пренесуваме во целост: “Во моментот кога требаше да...

50 милиони пчели отруени, мистериозна еколошка катастрофа: “Плачев кога видов, имав 39 кошници”

Во понеделникот заедно со мојот пријател пчелар, дојдовме да ги посетиме кошниците со пчели, глетака беше премнгоу лоша, тревата се црнееше од мрт ви пчели, јас имав 39 кошници, секоја кошница вреди...

ИСПОВЕД НА ДАРКО: Ќе умрам од срам, имав односи со мајката на најдобар другар

Дојдов сам до станот на најдобриот другар да оставам ќеса со поклони за неговата мајка и сестра кои ги прати преку мене. Во Белград живееме и студираме последните три месеци и секој...

Генијален изум: После ова, на никој нема да му бидат потребни клима уредите во домот a зимата ќе биде топла

Научниците создадоа супер-бела боја која може да ги замени сите клима уреди во вашиот дом, и секако, без да потрошите ниту еден цент на ладење на вашиот дом. Дали некогаш сте размислувале за...

Научниците предвидуваат што не очекува после 2020 година: Доколку оваа година ви беше чудна, почекајте да видите што не очекува

Животот се менува брзо, новите технологии, новата опрема и новите производи набрзо стануваат составен дел од нашите животи. Она што им се чинеше невозможно на претходните генерации, за нас повеќе не е, а...

Го продала своето бебенце, добила 270 евра, причината ќе ве расплаче

Таа не знаела како понатаму… Во Русија е покрената кривична истрага против мајка која е осомничена дека го продала своето новородено бебе за 270 евра. Триесетгодишна жена по име Чечена има три деца на...

Вака се готвеше во ЈНА: Оригинален рецепт за војнички грав, прсти да излижеш

Секое домаќинство го подготвувало, а еве како се подготвувал за војниците во времето на поранешна Југославија. Потребно ви е 16 грама пченично брашно тип 800, 20 грама моркови, 30 грама свеж црвен кромид,...

Admin

Advertisment
error: Содржината е заклучена!