Мајка и ќерка ЗБЕСНАЛЕ ВО АВИОН ЗА СЕДИШТА, ги малтретирале сите, копилотот ја решил ситуацијата (ВИДЕО)

- Advertisement -

Мајка и ќерка од летот на Сауствест ерлајнс од Сакраменто биле исфрлени од авионот бидејќи кренале хистерија и им се заканувале на екипажот и другите патници.

Двете жени биле бесни бидејќи наводно не ги добиле посакуваните места, иако биле единствени што доцнеле.

Затоа, требало да бидат благодарни што ги добија последните билети во авионот, но почнале да ги стануваат луѓето од своите места и да ги принудуваат да се преместат.

- Advertisement -

Стјуардесите се обиделе да ги смират, но на крајот, копилотот морал да интервенира во приказната и ги предупреди да се смират и да седнат на седиштата што им се дадени.

Мајката и ќерката не сакале да се откажат. Покрај тоа, арогантната ќерка им кажала на сите дека ќе почне да вреска и да паничи во авионот додека не им се исполни желбата.

Тие биле исфрлениMaj од авионот, а потоа однесени во полициската станица на аеродромот во Сакраменто.

„Сите патници аплаудираa кога беа исфрлени“, рече Тиктокерка, која ја снимала сцената.

Линк кон ВИДЕОТО.

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Четири килограми за еден месец: Секое утро во јогуртот додадете една лажица од овој зачин

Денес кога се среќаваме со многу диети на интернет, ретко кога сме сигурни дека истата навистина делува. Прво што треба да знаете за една диета...

Медицината во чудо – монах открил природен лек за сите болести, проверен и со научна основа

Ние сите сме здрави, имунитетот ни е одличен. На пример, зимава што помина имаше многу вируси, декември, јануари… цела седмица бев во опкружување со...

ОВА Е ЗНАК ДЕКА КРАДЦИТЕ ГО „ПИКИРАЛЕ“ ВАШИОТ СТАН! Имаат нов трик, препознајте го и заштитете се

Веќе знаете дека алармите и безбедносните брави на вратите се најдобри за сигурноста на вашиот дом, но обрнете внимание на трикот што провалниците го...
error: Содржината е заклучена!