ФОТО: Купил јагоди, но кога ќе видите што има во нив, сигурно нема да ги отворите!

- Advertisement -

Јагодите на пазарите и во маркетите се меѓу најпродаваните производи, но фотографија објавена на Фејсбук може да ве исплаши сите.

Имено, на неа во пакување зрели јагоди се гледа дека има и мала змија.

Не е познато каде е забележан овој случај, како ни кој е автор на фотографијата. Сепак, некои се соменваат во веродостојноста.

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Исповед на маж од Скопје: Во велешки манастир ја видов Богородица во живo

Бев на 12-годишна возраст кога во живо ја видов Мајката Божја. Тоа се случи во трпезаријата на манастирот „Света Богородица“ во Согле, каде што...

Трагедија! Автомобил со македонски табли изгоре до пепел во Бугарија

Автомобил „пежо“ со македонска регистрација во Петок рано утрината изгоре на патот Банско-Симитли откако удрил во дрво, јави БГНЕС. 65-годишниот возач не е повреден, но...

Овие природни рецепти на проф. Мермерски засекогаш ќе ве спасат од дископатија

Едно од најчестите болести на мускулно-скелетниот систем е дископатија. Тоа е затоа што се јавува кога има истегнување, повреда или торзија на 'рбетот. Стиснувањето...
error: Содржината е заклучена!