ФОТО: Мајката за малку не изгаснала кога сопругот и испратил фотографии од детето

- Advertisement -

„Новопечениот“ татко Кени Деус стана сензација на Интернет поради фотографиите кои и’ ги испраќал на сопругата секогаш кога таа го прашуала – како е бебето.

Мајката, како и секоја друга мајка, сакала да знае дали таткото добро се справува со бебето.
Бидејќи нејзините прашања во одреден момент почнале да го полудуваат, тој направи десетици илустрации во кои неговото бебе е во животна опасност.

Кога мајката испраќала порака – како е бебето, тој испраќал фотографија од бебето кое се дружи со отровна змија со коментар: „Добро сме, се дружиме“.

- Advertisement -

Ова се само некои од фотошопираните фотографии кои тој и ги испратил на сопругата.
Погледнете:

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Трагедија! Автомобил со македонски табли изгоре до пепел во Бугарија

Автомобил „пежо“ со македонска регистрација во Петок рано утрината изгоре на патот Банско-Симитли откако удрил во дрво, јави БГНЕС. 65-годишниот возач не е повреден, но...

Овие природни рецепти на проф. Мермерски засекогаш ќе ве спасат од дископатија

Едно од најчестите болести на мускулно-скелетниот систем е дископатија. Тоа е затоа што се јавува кога има истегнување, повреда или торзија на 'рбетот. Стиснувањето...

10 симптоми кои предупредуваат за високо ниво на шеќер во крвта

Во денешно време, многу е важно да знаете за нивото на шеќер во крвта, бидејќи тоа се манифестира со одредени симптоми кои ви помагаат...
error: Содржината е заклучена!