Сакале дома да урнат дел од ѕид, па зад него ги дочекало изнeнадување (ВИДЕО)

- Advertisement -

мено, зад ѕидот се наоѓала голема туш кабина за која не знаеле кога ја купиле куќата.

Видеото во кое го снимиле своето откритие е објавено на „ТикТок“, а досега го погледнале 1,8 милиони луѓе.

Тие објавиле уште едно видео во кое објаснија како се случило да не знаат за овој туш.

@mia_bugRenovation finds…why 😫 #renovations #firsthome #housetohome

♬ Oh No – Kreepa

- Advertisement -


Имавме буџет од 150.000 долари, што е навистина малку на овој пазар. И знаевме дека ќе мора да направиме некои поправки. Продавачот ни рече дека просторијата е затворена затоа што тече одводот и дека станува збор за мала поправка.
Тие објавиле уште едно видео во кое објаснија како се случило да не знаат за овој туш.

Затоа, мислевме дека го затвориле затоа што не сакале да го користат “, објаснија тие.Иако, како што пишува Мирор, најпрво биле лути што продавачот не им објаснил за што станува збор, се покажало дека навистина добро се снашле затоа што нивната куќа сега вреди повеќе.

Извор: kanal5.com.mk

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Исповед на маж од Скопје: Во велешки манастир ја видов Богородица во живo

Бев на 12-годишна возраст кога во живо ја видов Мајката Божја. Тоа се случи во трпезаријата на манастирот „Света Богородица“ во Согле, каде што...

Трагедија! Автомобил со македонски табли изгоре до пепел во Бугарија

Автомобил „пежо“ со македонска регистрација во Петок рано утрината изгоре на патот Банско-Симитли откако удрил во дрво, јави БГНЕС. 65-годишниот возач не е повреден, но...

Овие природни рецепти на проф. Мермерски засекогаш ќе ве спасат од дископатија

Едно од најчестите болести на мускулно-скелетниот систем е дископатија. Тоа е затоа што се јавува кога има истегнување, повреда или торзија на 'рбетот. Стиснувањето...
error: Содржината е заклучена!