Игор и Илина имаат огромна причина за славење

- Advertisement -

Игор Џамбазов и Илина Арсова откако ја започнаа љубовната врска постојано го поминуваат времето заедно, тие се буквално неразделни. Парот не ја крие својата среќа, па често на социјалните мрежи знаат да споделат заеднички фотографии

Сега пак Илина и Игор имаат огромна причина за прослава, односно тие направија една година откако ја започнаа љубовната врска.

По тој повод, Игор на својот Инстаграм сподели заедничка фотографија, а во описот напиша емотивна порака. „Лани, на овој ден, после две недели дружење и запознавање, ме врати со колата до Сретеново, ја изгаси машината, се заврте кон мене и ми кажа:

- Advertisement -

“А бе ти, имаш намера да ме гушнеш некогаш?” Излеговме од “Ланусот” и… ја гушнав. Гушката се уште трае…,“, напиша Џамбазов.После оваа објава следеа низа честитки.
Извор: skopje24.mk

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Потресна исповед на мајка: Мојата ќерка е грда и јас сум очајна поради тоа!

На една друштвена мрежа се појави потресна исповед на една мајка предизвика големо внимание и лавина на коментари. Таа призна дека нејзината ќерка е едноставно...

Генијален трик после кој никогаш повеќе нема да морате да миете садови

Мили студенти и сите останати млади мрзливи луѓе на овој свет кои мразите да миете садови- имаме трик за вас после кој вашиот живот...

Оваа молитва ја користев трипати и 3 пати предизвика да се случат чуда од кои животот ми тргна кон подобро

Читањето на оваа молитва ќе предизвика чуда во вашиот живот! Оние кои ја читаат оваа молитва велат дека им се случувале најразлични убави нешта....
error: Содржината е заклучена!