Видео: Ритко ѝ вели на својата мајка дека е гej, таа не го прифаќа како таков

- Advertisement -

Се повеќе личности почнаа да се занимаваат со снимање видеа или влогови. Во нашата држава има повеќе јутјубери, но само дел од нив се повеќе познати.

Еден од најпознатите јутјубери во нашата држава, Ритко Мемедов кој е од Битола, продолжува со своите луди видеа на Јутјуб.

Тој неодамна си купи нов луксузен автомобил, Ауди А7, и за него вика дека ги вложил сите пари кои ги имал на својата сметка во банка, а ја купил за да возврати на луѓето поради кои му беше згаснат Јутјуб каналот, кој подоцна успеа да го врати во функција.

- Advertisement -

На неговото последно видео, тој на својата мајка и кажува дека е хомесексуалец.

На ова, неговата мајка одговори: Хомосексуалците готват, чистат, и дека не е нормално. После нејзиниот одговор, Ритко кажува како бил интимен со машко лице, како почнал да се депилира, и како сака да направи однос со својата мајка како две другарки.

Неговата мајка пак, возврати: ,, Ако сакаш оди направи си пластични операции, стави и гради”, и му порачува дека ќе се откаже од него ако стварно е хомесексуалец, затоа што, како што вели таа, не и требале хомосексуалци во нејзината куќа.
Целосното видео може да го погледнете овде

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Потресна исповед на мајка: Мојата ќерка е грда и јас сум очајна поради тоа!

На една друштвена мрежа се појави потресна исповед на една мајка предизвика големо внимание и лавина на коментари. Таа призна дека нејзината ќерка е едноставно...

Генијален трик после кој никогаш повеќе нема да морате да миете садови

Мили студенти и сите останати млади мрзливи луѓе на овој свет кои мразите да миете садови- имаме трик за вас после кој вашиот живот...

Оваа молитва ја користев трипати и 3 пати предизвика да се случат чуда од кои животот ми тргна кон подобро

Читањето на оваа молитва ќе предизвика чуда во вашиот живот! Оние кои ја читаат оваа молитва велат дека им се случувале најразлични убави нешта....
error: Содржината е заклучена!