ВИДЕО: Змија се замота околу велосипед во Скопје

- Advertisement -

На социјалната мрежа Твитер кружи снимка направена во Дебар Маало, а на која се гледа змија како ползи околу задното тркало на еден велосипед.

„Ако може рт, денес у Дебар Маало комшии ја сликале змијава.

Не знам како се нашла тука па ако некој се разбира да каже нешто повеќе?”, пишува во опис на видеото.

- Advertisement -

Луѓето во коментари пишуваат дек станува збор за леопардов смок, змија која воопшто не е опасна.

Еден корисник додал и дека е корисна, со оглед на тоа што лови глувци.

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Потресна исповед на мајка: Мојата ќерка е грда и јас сум очајна поради тоа!

На една друштвена мрежа се појави потресна исповед на една мајка предизвика големо внимание и лавина на коментари. Таа призна дека нејзината ќерка е едноставно...

Генијален трик после кој никогаш повеќе нема да морате да миете садови

Мили студенти и сите останати млади мрзливи луѓе на овој свет кои мразите да миете садови- имаме трик за вас после кој вашиот живот...

Оваа молитва ја користев трипати и 3 пати предизвика да се случат чуда од кои животот ми тргна кон подобро

Читањето на оваа молитва ќе предизвика чуда во вашиот живот! Оние кои ја читаат оваа молитва велат дека им се случувале најразлични убави нешта....
error: Содржината е заклучена!