Многу ретко може да се видат во јавност – ова се наследниците на Саша Матиќ

- Advertisement -

Популарниот српски пејач, Саша Матиќ ретко кога се појавува во јаснот со неговото семејство, а исто така избегнува и да говори за својот приватен живот.

Сепак, тој може да се пофали со убаво семејство кое е плод на негивот брак со сопругата Ангелина со која е веќе скоро две децении.

Нивната постара ќерка, Александра веќе има 14 години, а помалата Тара е на 11 годишна возраст.

- Advertisement -

– Семејството е компасот кој ве води. Тоа ве инспирира да достигнете големи височини, дури и откако повремено ќе паднете, стои под оваа фотографија од семејството Матиќ.

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Потресна исповед на мајка: Мојата ќерка е грда и јас сум очајна поради тоа!

На една друштвена мрежа се појави потресна исповед на една мајка предизвика големо внимание и лавина на коментари. Таа призна дека нејзината ќерка е едноставно...

Генијален трик после кој никогаш повеќе нема да морате да миете садови

Мили студенти и сите останати млади мрзливи луѓе на овој свет кои мразите да миете садови- имаме трик за вас после кој вашиот живот...

Оваа молитва ја користев трипати и 3 пати предизвика да се случат чуда од кои животот ми тргна кон подобро

Читањето на оваа молитва ќе предизвика чуда во вашиот живот! Оние кои ја читаат оваа молитва велат дека им се случувале најразлични убави нешта....
error: Содржината е заклучена!