Мајката на Иле, Снежана: Каде си сине мој, 3 недели ни трага ни глас од тебе, јавими се да ти го чујам гласот

- Advertisement -

Три недели се трага по 30-годишниот Илија Лазаревиќ од Демир Капија кој во петокот околу 15.45 часот заминал од својот дом и оттогаш му се губи секаков траг.

-Мајката се вратила од работа во петокот, Илија се напил кафе, рече дека ќе излезе малку да прошета. Му реков дека наскоро ќе биде готов ручекот, ми кажа дека ќе руча кога ќе се врати. Од тогаш нема ников глас од моето дете – вели очајната мајка…..

Појаснува дека Илија со себе носел мобилен телефон, неколку часа откако излегол му ѕвонела, но не и одговорил на повиците. Сега веќе и мобилниот телефон му бил исклучен.

- Advertisement -

Мајката на Иле и денес со трогателен статус: Каде си сине мој, 3 недели ни трага ни глас од тебе, јавими се да ти го чујам гласот.

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Потресна исповед на мајка: Мојата ќерка е грда и јас сум очајна поради тоа!

На една друштвена мрежа се појави потресна исповед на една мајка предизвика големо внимание и лавина на коментари. Таа призна дека нејзината ќерка е едноставно...

Генијален трик после кој никогаш повеќе нема да морате да миете садови

Мили студенти и сите останати млади мрзливи луѓе на овој свет кои мразите да миете садови- имаме трик за вас после кој вашиот живот...

Оваа молитва ја користев трипати и 3 пати предизвика да се случат чуда од кои животот ми тргна кон подобро

Читањето на оваа молитва ќе предизвика чуда во вашиот живот! Оние кои ја читаат оваа молитва велат дека им се случувале најразлични убави нешта....
error: Содржината е заклучена!