Тие беа најубавиот пар, но никој не ја виде СТРАШНАТА ВИСТИНА

- Advertisement -

Американскиот модел Алексис Рен (25) и моделот Џеј Алварез (26) се во врска две години и се прогласени за најубав пар на Инстаграм, а нивните магични фотографии од патувањата низ светот го одземаа здивот на корисниците на социјалните мрежи.

Сепак, малкумина ја знаеја темната тајна зад нивната навидум хармонична врска. Имено, Алексис неодамна откри дека нивната врска е токсична и ја малтретирал и физички и психички пред да ја прекине нивната врска.

„ Тој беше манипулативен и суров “, рече Алексис во подкастот Call Her Daddy. Таа откри и дека Џеј зад грб, без нејзино знаење, во договорите навел дека процентот од добивката ќе оди кај него, што ја принудило да се бори за своите пари на суд.

- Advertisement -

„ Нашиот однос беше неверојатен на почетокот. Мислам дека ме сакаше и на почетокот се беше реално. Изгледаше многу приврзан за природата, секогаш зборуваше за љубовта. И тогаш, кога навистина се запознавме, сфатив дека „Двете наши мајки умреа од рак. Ова дополнително не поврза и мислев дека сме навистина сродни духови. Но, кога дојдоа парите, работите се променија.

„ Кога бизнисот стана поголем од нашата врска, работите се влошија “, рече таа.

Девојката беше под голем притисок да биде совршена за да ги исполни очекувањата на фановите, но и на нејзиниот партнер.

„Морав да се погрижам да бидам најдобрата девојка, да можам да бидам совршена за него и да ги правам сите овие работи, бидејќи никој не би ме сакал ако не го направам тоа. „Имав чувство дека нема да му се допаднам да не сум ѕвезда на Инстаграм, станав многу порано од него наутро за да се нашминкам и да изгледам добро пред него “, рече таа.

- Advertisement -

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

ТРЕНДИНГ

Исповед на маж од Скопје: Во велешки манастир ја видов Богородица во живo

Бев на 12-годишна возраст кога во живо ја видов Мајката Божја. Тоа се случи во трпезаријата на манастирот „Света Богородица“ во Согле, каде што...

Трагедија! Автомобил со македонски табли изгоре до пепел во Бугарија

Автомобил „пежо“ со македонска регистрација во Петок рано утрината изгоре на патот Банско-Симитли откако удрил во дрво, јави БГНЕС. 65-годишниот возач не е повреден, но...

Овие природни рецепти на проф. Мермерски засекогаш ќе ве спасат од дископатија

Едно од најчестите болести на мускулно-скелетниот систем е дископатија. Тоа е затоа што се јавува кога има истегнување, повреда или торзија на 'рбетот. Стиснувањето...
error: Содржината е заклучена!